שלבי התהליך לבניית פרגולה

החלטתם לבנות פרגולה? אנו ממליצים לכם על מנת לחסוך זמן יקר ועלויות מיותרות. והכי חשוב כדי לקבל את מה שאתם רוצים וצריכים באמת.

השלב הראשון: מהם המגבלות שהחוק מתיר לקרות שטח/חצר/ בריכה הדורש קירוי. לכן מומלץ לעיין בחוק הפרגולות . אשר בתמציתו אומר כי מותר לבצע שינויים מבניים קלים כגון: פרגולה, מעקה. מה שבהגדרתו החוקית נקרא בנייה מצומצמת אשר מהווה חלק מ״בנייה קלה״.  על כך נרחיב "בהוצאת היתר לפרגולה" ..

בין היתר, מעצם השינוי בחוק המתיר שינויים מבניים קלים, הוא מתיר גם לבנות פרגולה ללא היתר כאשר החובה היחידה היא דיווח בעירייה או המועצה המקומית .

והצגת אישור קונסטרוקטור על יציבות, וחוזק,  של הפרגולה.

בנוסף יש לבדוק מהו המטראז׳ המותר . כאן אנו ממליצים ללקוח ועל פי ניסיון העבר  , לגשת לעירייה ,מועצה מקומית ולהבין בדיוק מה המטרז׳ המותר , כמובן שהדברים משתנים מעיר לעיר ומבית לבית  ומועצות שונות ולכן בירור מוקדם יחסוך לכם הרבה דאגה וכאב ראש .

השלב השני: דעו או הגדירו מהם הצרכים האמיתיים שלכם

כמובן ש זה משנה את כל התמונה לדוגמא , אם החלטת לעשות הצללה בלבד , או לחלופין חדר עבודה או סטודיו

שבו אפשר לסגור עם בידוד תרמי ואקוסטי ובמקביל אתם צריכים לשימושים כגון סטודיו לעבודה  ,פינת ברביקיו  , אפשר גם סוכה . וגם פינת אוכל.. ולכן כאן אנו מציעים שלל פתרונות יצירתיים והכי פונקציונליים ומתאים לצרכי הלקוח . וזאת כמובן משנה גם את הכדאיות וגודל התקציב שבו אפשר שניים או יותר פתרונות בתקציב סביר ונורמלי   . המערכות של סמארט רוף סיסטם מיוצרות בתקן אירופאי .  פרגולות אלומניום ו בחלקים ניקל אל -חלד לכל החיים צביעת האלומיניום באיכות אירופאית ,וגוונים יחודיים , ומערכות זכוכית אלומניום במבחר דגמים ופתרונות נוספים נותנים לך הלקוח את המענה הטוב ביותר לצרכים שלך והכי חשוב ,תמורה לכסף שלך ..

הפתרונות מגוונים ונותנים מענה לכל הצרכים הצללה תחת השמש , או אטימה לגשם .. מסכי גלילה חשמליים עם חיישני שמש סגירת זכוכית עם בידוד תרמי ואקוסטי אפשרות להפעיל מזגן בכל עונות השנה ועוד מגוון פתרונות ,

השלב השלישי: תכנון ההוצאה התקציבית

לאחר שניים מהשלבים בחלק זה יותר קל לנו , לתכנן תקציב ועלויות . זה השלב בו אתם מזמינים בעלי מקצוע ולבקש הצעת מחיר , כמובן שאצלנו תקבלו שירות ייעוץ חינם ללא עלות ונציג מסמארט רוף יגיע לביתכם וישמח לתת את ההצעות מחיר הטובה ביותר , וללא התחייבות

השלב הרביעי: זה השלב שבו אתם נהנים ומרוצים זה הזמן  לברביקיו עם המשפחה או צפייה במשחק כדורגל או מה שתרצו . זה הזמן להגשים חלומות.

 

 

למידע מקצועי נוסף פנו אלינו לחברת סמארט רוף סיסטם המובילה בתחום בניית פרגולות, נשמח להציע לכם ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות !

חייגו 0507724440 או 050-4664442

עיצוב אתרים לעסקים עיצוב אתרים לעסקים